Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.25 CP |
| Reglarea înclinării | nu |
| Viteza maximă | 12 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Lungimea benzii | 120 cm |
| Lățimea benzii | 42 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 144х70х109.5 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 150х70х15 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 100 kg |
| Culoare | negru/alb |
| Greutate | 27.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 31.4 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339441690 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Spokey Erin (944169) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.