Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1 CP |
| Viteza maximă | 6 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Lungimea benzii | 112 cm |
| Lățimea benzii | 40 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 138x51x12.5 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 100 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 21 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 21 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339441652 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Spokey Eva (944165) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.