| Serie | GNH |
| Diametru | 100 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent , negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Producător | GNH |









