Caracteristici generale
| Serie | Prisma |
| Lăţime | 220 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Înălţime | 570 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lampardi Prisma LP140-1W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.