Caracteristici generale
| Putere | 2100 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 23000 rot/min |
| Cursul capului | 60 mm |
| Dimensiunea niplului | 8-12 mm |
| Greutate | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bort |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Bort BOF-2100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.