Caracteristici generale
| Tip | găurire și frezare |
| Putere | 12000 W |
| Tensiune | 400 V |
| Numărul de rotații | 1750 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | ISO 50 |
| Cursa longitudinală (X) | 1300 mm |
| Cursa transversală (Y) | 300 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Dimensiuni | 252х216х200 cm |
| Dimensiuni masă | 1600х360 mm |
| Greutate | 2800 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MT 230S (3344125) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.