| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 300 L |
| Agent frigorific | R600a |
| Înălţime | 135 cm |
| Lăţime | 86.5 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 77 kg |
| Altele | capacitatea camerei până la 224 de sticle , температурный режим от 2 до 10 °C |
| Producător | Hurakan |





























