| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 513 L |
| Capacitate frigider | 344 L |
| Capacitate congelator | 169 L |
| Dozator apa | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 8 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 306 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 12 kg/24 h |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Producător de gheață | da |
| Producția de gheață în 24 de ore | 1.5 kg |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Înălţime | 177 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949494025654 |





























