Caracteristici generale
| Putere | 1900 W |
| Lungime lamă | 350 mm |
| Viteza lanţului | 14.5 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Volum rezervor ulei | 200 ml |
| Dimensiune | 445x270x198 mm |
| Nivel de zgomot | 94 dB |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 4966376294299 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Hikoki CS35SBWAZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.