Caracteristici generale
| Tip | telescopica |
| Lungime max | 300 cm |
| Lungime min. | 160 cm |
| Materialul de bază | metal |
| Greutate | 610 gr |
| Diametru | 26 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hardy |
Specificațiile și imaginile produsului Coada pentru instrumente Hardy 0149-243000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.