| Tip | pelerina de ploaie |
| Material | poliester |
| Material de căptușeală | fleece |
| Lungimea spatelui | 24 cm |
| Circumferinţă pieptului | 36-37 cm |
| Circumferința gâtului | 32 cm |
| Sezon | tot timpul anului |
| Culoare | galben |
| Impermeabil | da |
| Elemente reflectorizante | da |
| Producător | Beeztees |








