| Tip | pelerina de ploaie |
| Material | poliester |
| Material de căptușeală | fleece |
| Lungimea spatelui | 52 cm |
| Circumferinţă pieptului | 68-80 cm |
| Circumferința gâtului | 56 cm |
| Sezon | tot timpul anului |
| Culoare | galben |
| Impermeabil | da |
| Elemente reflectorizante | da |
| Greutatea brută | 0.41 kg |
| Producător | Beeztees |
| Cod EAN | 8712695205128 |









