| Material | plastic |
| Culoare principală | albastru deschis |
| Desen | rață |
| Vârsta minimă | 18 luni |
| Sarcina maximă | 25 kg |
| Spătar | da |
| Baza antiderapantă | da |
| Protecția impotriva stropirii | da |
| Dimensiuni | 40x30x15 cm |
| Greutate | 400 gr |
| Țara de producere | Polonia |
| Greutatea brută | 0.34 kg |
| Producător | Keeeper |
| Cod EAN | 4052396080643 |


