| Tipul de combustibil | benzină , gaz |
| Tip pornire | manual , electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 420 cm³ |
| Model motor | BS190F |
| Putere | 15 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Consumul specific de combustibil | 314 g/kw*h |
| Capacitate baie de ulei | 1.2 l |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 5 kW |
| Putere maxima | 5.5 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 675x535x545 mm |
| Greutate | 82 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bison |
| Cod EAN | 2800000661939 |









