Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual ,
electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 2 |
| Volumul motorului | 690 cm³ |
| Model motor | GB680 |
| Putere | 20 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 45 l |
| Autonomie | 8 h |
| Consum combustibil | 5.6 l/ora (p-u 100% |
| Consum combustibil | 4.5 l/ora (p-u 70%) |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 10 kW |
| Putere maxima | 11 kW |
| Puterea de curent | 16 А,
32 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 730x770x915 mm |
| Greutate | 170 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Senci |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Senci SC-13000-EVO-ATS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.