Rapid si gustos, in confortul propriei bucatarii
Bucura-te oricand de preparate fripte sau rumenite, dar mai ales sanatoase. Grill-ul electric 2 in 1 HEINNER HEPG-F2000BKSS SUNRISEGRILL e mereu acolo atunci cand ai pofta de ceva bun de mancare.
Placa fixa cu invelis anti-adeziv
Placa fixa cu invelis anti-adeziv iti permite sa pregatesti orice preparat, fara ca acesta sa se lipeasca.
Deschidere 180°
Datorita placii cu deschidere 180°, ai la dispozitie multiple posibilitati de gatire, pentru o intreaga lista de retete, cu efort minim. Doar experimenteaza!
Termostat Reglabil
Asigura-te ca alimentele se gatesc fix asa cum iti place sa le consumi, fara sa se arda sau sa se usuce. Termostatul reglabil iti ofera posibilitatea de a selecta temperatura potrivita fiecarui tip de mancare, pentru ca rezultatele sa fie intotdeauna perfecte: crocant si caramelizat la exterior, fraged si suculent la interior.
| Tip grătar | închis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Lungimea de lucru | 290 mm |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dimensiuni | 121x335x323 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Producător | Heinner |


















