| Tip grătar | închis |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1600 W |
| Termostat reglabil | da |
| Lățimea de lucru | 225 mm |
| Lungimea de lucru | 335 mm |
| Carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 120x270x400 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |



















