Caracteristici generale
| Puterea motorului | 1000 W |
| Autonomie de parcurs | 50-55 km |
| Timp de încărcare | 4-6 h |
| Diametrul roților | 10 " |
| Lățimea roților | 3 " |
| Frână din față | pe disc |
| Frână din spate | pe disc |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Amortizare | da |
| Picior de sprijin | da |
| Frână electronică | da |
| Oglinzi | da |
| Alarmă | da |
| Culoare | violet |
| Greutate | 150 kg |
| Specificații suplimentare | 40 km/h |
Specificațiile și imaginile produsului Scooter electric Drone Purple 1000w sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.