Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | plastic |
| Cadru de culoare | negru/albastru |
| Lentilă | Reactiv Performance, Spectron 3CF |
| Forma lentilelor | pătrat |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 61 mm |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Lungime braț | 135 mm |
| Greutate | 28 g |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576940659 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Renegade Spectron 3 Matt Black/Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.