| Tip | transformer |
| Reglarea înălțimii | da |
| Niveluri de reglare a înălțimii | 7 |
| Reglarea înclinației spătarului | da |
| Niveluri de reglare a spătarului | 6 |
| Vârsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Roți | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Numărul de tăvi | 2 |
| Centure de siguranță | da |
| Suport pentru picioare reglabil | da |
| Masuţa frontală reglabilă | da |
| Formă specială pentru suport pahar/biberon | da |
| Design pliabil | da |
| Dimensiuni în stare dezasamblată (l×L×Î) | 55x35x85 cm |
| Dimensiuni în stare compacă (l×L×Î) | 80x55x105 cm |
| Culoare | bej |
| Culori suplimentare | alb |
| Masă | 8 kg |
| Producător | Jane |
| Cod EAN | 8420421087480 |































































































































































