| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | sensor |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 850 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52x25.8x19.8 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mastercook |









