Caracteristici generale
| Capacitate | 4 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | aluminiu |
| Tip de încălzire | pentru plite electrice, pe gaz, sticlă-ceramice |
| Greutate | 2.28 kg |
| Înălțimea | 14.3 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
Alte informații
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 4604334035941 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Kukmara 4L К41TSML sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.