| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 151.3 mm |
| Lăţime | 66.2 mm |
| Grosime | 19.8 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Teves |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0024204420 , 0024209620 , 0044200220 , 004420022067 , 0054204720 , A0024204420 , A0024209620 , A0044200220 , A004420022067 , A0054204720 , A00442002204 |
| Greutate | 1.75 kg |
| Producător | TEXTAR |









