Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | roşu |
| Carcasă | metal |
| Greutate | 0.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Endever |
| Cod EAN | 4630034135575 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Endever Skyline KR-234S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.