| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Reglare | înclinare , înălțime |
| Înclinare verticală | 20 ° |
| Înclinare verticală | 120 ° |
| Distanța minimă de perete | 78 mm |
| Distanța maximă față de perete | 400 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
| Greutatea brută | 4.85 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127837 |









