Caracteristici generale
| Serie | Samba |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | turcoaz |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | turcoaz |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 237 cm |
| Lățime | 158 cm |
| Înălţime tăblie cap | 109.5 cm |
| Loc de dormit | 140x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Altele | Atenţie! Designul picioarelor s-a schimbat, vezi ultima fotografie! |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Ambianta Samba 1.4m Turcoaz sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.