Caracteristici generale
| Serie | Karoline |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | nuc |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | nuc |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 205.7 cm |
| Lățime | 167 cm |
| Înălţime tăblie cap | 90 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Klen |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Klen Venetia 160x200 Walnut (022275) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.