Caracteristici generale
| Serie | Karoline |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | nuc |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | nuc |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 205.7 cm |
| Lățime | 97 cm |
| Înălţime tăblie cap | 90 cm |
| Loc de dormit | 90x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Klen |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Klen Venetia 90x200 Walnut (022287) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.