Caracteristici generale
| Tipul de produs | capac-tigaie |
| Diametru | 35 cm |
| Material | fontă |
| înălțime | 40 mm |
| Greutate | 5000 gr |
| Altele | Potrivit pentru ceaun de 8 l |
Alte informații
| Greutatea brută | 5.18 kg |
| Producător | Шёлковый путь |
| Cod EAN | 2009997910567 |
Specificațiile și imaginile produsului Capac-tigaie Шёлковый путь 8L 35cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.