Caracteristici generale
| Volum cuptor | 71 litri |
| Metodă curăţare | manual |
| Numărul funcții | 4 |
| Display | nu |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Iluminare | da |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 2100 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x54.5 cm |
| Măsuri de incorporare | 59x56x56 cm |
| Greutate | 22.4 kg |
| Culoare | negru |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8016361905030 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Candy FCS100N/E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.