| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Dimensiuni | 620x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 336x440 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 175x282 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 877158150221 |









