| Tip montare | neîncastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 800x500 mm |
| Adâncime cuvă | 120 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Grosime | 0.4 mm |
| Producător | Sanitec |
| Cod EAN | 6423808013470 |








