| Tip | universal |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | fibra de sticla |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 23.4 см |
| Lungimea lamei | 11.5 cm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Greutate | 102 gr |
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029321589 |









