Caracteristici generale
| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Roti | poliuretan |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | bej |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 6.5 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 54x30x57 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Chipolino Easy Go Sand (LKEG02303SA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.