Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Fluxul de lumină | 2450 lm |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Putere maxima per bec | 35 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8683684248306 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Horoz Harvey-35 (0190830035010) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.