| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 1200 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 3000 lm |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8683684237096 |









