Caracteristici generale
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Viață a lămpii | 35000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | silicon |
| Material carcasa | silicon |
| Culoare abajur | roșu |
| Culoare carcasa | roșu |
| Înălţime | 160 mm |
| Diametru | 145 mm |
| Dimensiuni | 145х145х160 mm |
| Greutate | 0.36 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.36 kg |
| Producător | Paladone |
| Cod EAN | 5056577740684 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Paladone Spiderman Squishy Glo Silicone Light (PP13692SPM) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.