Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Tipul de strălucire | 3700-4600К |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 300 mm |
| Diametru | 170 mm |
| Dimensiuni | 300х125х170 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Optima O74005 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.