Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Dimer | da |
| Flux luminos | 1500 lm |
| Tipul de strălucire | 2700K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 15 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 150 mm |
| Diametru | 140 mm |
| Dimensiuni | 140х50х140 mm |
Alte informații
| Producător | Galaxy |
| Cod EAN | 8240500012081 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Galaxy SMART (JA1208/G63) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.