Caracteristici generale
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă ,
LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 300 mm |
| Diametru | 140 mm |
| Dimensiuni | 140х300 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.32 kg |
| Producător | Omnia |
| Cod EAN | 3800139260170 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Omnia Kara E 27 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.