Caracteristici generale
| Tip | transportator auto ,
excavator |
| Model | MACK ,
JCB |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 4 ani |
| Material | plastic ,
cauciuc |
| Culoare | roşu ,
galben |
| Deschiderea usi | da |
| Dimensiuni | 490х185х200 mm,
520х160х185 mm |
| Длина машины | 49 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 965x304x228 cm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Mașini incluse | 2 |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702028138 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de mașini Bruder Mack (02813) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.