Caracteristici generale
| Tip | autoturisme ,
evacuator |
| Scala | 1:12 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 301x150x110 mm |
| Длина машины | 30 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 35,5x21x14 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
| Mașini incluse | 2 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 6947955174186 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi Wrecker Truck (WY831C) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.