| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 43 cm |
| Adâncime scaun | 55 cm |
| înălțimea scaunului | 34.5-41 cm |
| Înălţime spătar | 87 cm |
| Înălţime | 122.5-131.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 26 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 130 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AKRacing |









