| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | AM5 |
| Faze de alimentare | 9 |
| Radiator VRM | da |
| Chipset | AMD A620 |
| Tip de Memorie | DDR5 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 4 |
| Frecvență maximă a memoriei | 6400 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 192 GB |
| D-Sub (VGA) | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 1 |
| USB type C | 1 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Sloturi PCI-E 1x | 1 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Suport PCI Express | 4 |
| Dimensiuni | 24,4x24,4 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gigabyte |
| Cod EAN | 4719331855567 |









