| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50 - 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Raport semnal/zgomot | 70 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 95 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 30 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | INF |









