| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 80 Hz |
| Frecvență | 80 – 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Raport semnal/zgomot | 105 dB |
| Gama RF | 600-699 MHz |
| Numărul de frecvențe de recepție | 200 |
| Distanta de lucru | 80 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | INF |









