| Sistema radio | da |
| Tip | set de microfon |
| Construcție | manual |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Raport semnal/zgomot | 95 dB |
| Gama RF | 600-699 MHz |
| Numărul de frecvențe de recepție | 200 |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 90 dB |
| Buton de introducere | da |
| Distanta de lucru | 50 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | INF |
| Cod EAN | 2009997916859 |









