| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 23 litri |
| Diametru platou rotativ | 28.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 10 |
| Numărul de moduri de gătit | 9 |
| Putere grill | 1000 W |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 48 cm |
| Înălţimea | 29.5 cm |
| Adâncime | 33.7 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 11.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 2999001270179, 3838782732621 |




















