Caracteristici generale
| Tipul motorului | pe baterie |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 68 V |
| Accesorii | baterie ,
furtun ,
duză ,
recipient pentru detergent ,
încărcător ,
caz |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 2.69 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957011547 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD663 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.