Caracteristici generale
| Numărul de scule | 4 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Mașină de șlefuit | da |
| Alimentare | baterie |
| Frecvență vibrațiilor | 13000 min-1 |
| Suprafața de șlefuire | 180х90 mm |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Putere | 1000 W |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Turația în gol | 9000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Caracteristici suplimentare | mașină de lustruit (APLI2018) ,
pulverizator de vopsea (CSGLI2004) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6942141815461 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Ingco COSLI250696 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.